Regulamin salonów
Ruciński Grooming Studio

Zadbaj o to, aby piesek przed zabiegiem pielęgnacyjnym miał możliwość załatwienia swoich potrzeb fizjologicznych i nie był świeżo po posiłku.

Jeżeli Twój podopieczny ma jakiekolwiek problem zdrowotne (z sercem, układem krążenia, stawami, alergią itd.), koniecznie mnie o tym poinformuj, abym mógł zapewnić mu jak największy komfort i użyć odpowiednich kosmetyków.

Ruciński Groominig Studio – gwarantuje swoim klientom bezpieczeństwo oraz zachowanie najwyższych standardów jakości i higieny.

Wymagam, aby każdy pies przyprowadzony do salonu miał aktualne szczepienie przeciwko wściekliźnie.

W przypadku psów przejawiających zachowania agresywne proszę o zabranie kagańca. Podczas pielęgnacji psów w podeszłym wieku konieczna jest obecność właściciela w trakcie całej wizyty.

Nie podaję żadnych farmakologicznych środków uspokajających i nie stosuję przemocy.

Jestem w stałym kontakcie z lekarzem weterynarii.

Psów chorych nie obsługuję – zarazki chorobotwórcze mogłyby przenieść się na innych klientów.

Wykryte w trakcie zabiegów insekty są zwalczane obligatoryjnie, za dodatkową opłatą.

Suczek w czasie cieczki nie obsługuję ze względu na komfort pozostałych klientów.

Ostrza, nożyczki oraz stół są poddawane są regularnej dezynfekcji.

Podczas zabiegu w szczególności strzyżenia nie wyrażam zgody na przebywanie właściciela przy psie, gdyż pies przy właścicielu jest mniej spokojny, kręci się a to stanowi zagrożenie dla jego bezpieczeństwa, ponadto zabieg staje się mniej komfortowy dla każdej ze stron i znacząco wydłuża moją pracę z tego powodu pobieram za obecność klienta przy psie podczas zabiegu dodatkową opłatę w wysokości dwukrotnej stawki za usługę.

Psi fryzjer w Liszkach rządzi się takimi samym prawami jak fryzjer, do którego chodzicie Państwo i Wy – proszę o punktualne przychodzenie na wizyty, a w przypadku rezygnacji informację z możliwie jak największym wyprzedzeniem. W przypadku spóźnienia, zastrzegam prawo do odmówienia wizyty, bo dla każdego Klienta potrzebuję odpowiedni czas.

Cennik usług dostępnych w salonach jest jedynie orientacyjny – koszt wizyty wyceniam indywidualnie, po dokładnym obejrzeniu psa.

Korzystając z usług salonów wyrażają Państwo zgodę na używanie wizerunku pupila w celach reklamowych moich salonów. Rezerwując wizytę wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę „Ruciński Grooming Studio” w celu informowania o promocjach, terminach wizyt oraz nadchodzących wydarzeniach (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97r o ochronie danych osobowych Dz.Ust. nr 133).

Korzystanie z usług salonów oznacza również akceptację zasad i powyższego regulaminu.

Wizyty umawiane są wyłącznie telefonicznie. Zadzwoń 797-420-270